Luadun’Dal Efsanesi: Kayıp Şövalye eKitap Olarak Google Play Books, Rakuten Kobo Store, idefix ve D&R’da

Luadun’Dal Efsanesi: Kayıp Şövalye eKitap Olarak Google Play Books, Rakuten Kobo Store, idefix ve D&R’dan satın alınabilir.

Kitabı Rakuten Kobo Store, idefix veya D&R’dan da satın alarak, Kobo eOkuyucular ya da Kobo’nun iOS veya Android uygulaması aracılığıyla okuyabilirsiniz.

Google Play Books’tan satın aldığınız takdirde, Google Play Books uygulamasından okuyabilirsiniz. iOS akıllı telefon veya tablet kullanıp kitabı Google Play Books’tan okumak isteyenlerin öncelikle cihazlarına Google Play Books’u iTunes’tan indirmeleri gerekmektedir. Ardından “Google Play Books’tan satın al” bağlantısına tıklayarak kitabın Google Play Books sayfasına cihazın tarayıcısından erişebilir ve satın alabilirsiniz. Bu satın alma işleminin ardından kitap, cihazdaki uygulamaya da eklenecektir.

Google Play Books’tan satın al.

Rakuten Kobo Store’dan satın al.

idefix’ten satın al.

D&R’dan satın al.

Luadun’Dal Efsanesi: Kayıp Şövalye eKitap Olarak Google Play Books, Rakuten Kobo Store, idefix ve D&R’da” üzerine 2 düşünce

  1. Deniz Kocaturk Yazıyı Yazan

   Merhaba! Öncelikle, ağabeyim olarak bu eseri okuyup beğenmen benim için çok şey ifade ediyor. Umarım daha nice eserlerimi okuman dileğiyle, hoşça kal!

   Beğen

   Cevapla

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.